Şirket Profili

GL-EX

GL events ihtisas fuarları konusunda uzmanlaşmış dünyanın en büyük uluslararası fuar organizasyonu şirketidir. Her yıl 250’nin üzerinde düzenlediği fuar organizasyonu ile gastronomi, gıda işletmeleri, üretim, yapı, spor ve eğlence, otomobil, ev ve iç tasarım, moda, tarım, çevre, perakende, saatçilik ve sağlık gibi birçok alanda liderliğini sürdürmektedir. Grup, ayrıca her türlü etkinlik tasarımı ve üretiminde kurum ve kuruluşlara yardımcı olmakla beraber, fuar ve kongre merkezlerinde ki bağlantılarını kullanarak, beş kıtada gerçekleşen etkinlikler için müşterilerine destek olur ve onların daha fazla değer oluşturmasına olanak sağlar.

Organizasyon sektöründe bütünlüklü bir hizmet sunan ilk uluslararası grup olan GL events üç ana iş alanında dünya ölçeğinde faaliyet yürütmektedir: Fuar, kongre ve etkinlik organizasyonu, farklı ülkelerdeki yerel etkinliklerde organizasyon alanı tahsisi, etkinliklere her türlü destek ve hizmet sunumu.

GL events iddialı bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) politikası geliştirmiş ve sektöründe ki gelişmelere çok büyük bir katkıda bulunmuştur. 2011 yılında, 91 ülkeden 3.435 farklı iş ortağı ile birlikte çalışmış ve 787,2 milyon €’luk iş hacmi ve konsolide şirketlerden 14,8 milyon €’luk net gelire ulaşmıştır. GL events, tüm firma, kurum ve organizatörleri, etkinlik süresince tanımlama anından, son uygulamalara kadar her alanda stratejik çalışmasını desteklemektedir.

GL-EX

Fuar Merkezi Yönetimi GL events

GL events imtiyaz sözleşmeleri ya da uzun vadeli kamu-özel ortaklıkları ile fuar merkezleri arasında eşsiz bir ağ geliştirdi. Fransa ve diğer ülkelerde toplam 35 fuar merkezi bulunmaktadır: Kongre merkezleri, sergi salonları, konser salonu ve resepsiyon alanları. Uluslararası erişim ağı ile, GL events yeni iş alanı geliştirmek isteyen müşteriler için bir çok stratejik bölgede fuar merkezi hizmeti sağlamaktadır.

GL-EX