Partner

Serenas Group

Serenas Group 1999 yılında, ilk firması olan Serenas Turizm ile kurulmuştur. Merkez ofisi Ankara'da olan grubun İstanbul ve Kıbrıs'ta ofisleri bulunmaktadır.

Her biri sektörlerinde uzman yedi şirketten oluşan Serenas Group ulusal ve uluslararası platformda geçen sene 20,000'in üzerinde kişiye hizmet vermiştir.

Serenas Group'un ana şirketi Serenas Turizm, profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla her türlü toplantı ve kongre organizasyonu hizmeti vermektedir.

2011 yılında Serenas Group, dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Fransız GL Events ile kongre organizasyonu ve fuarcılık gibi birçok alanda işbirliği yapma amacıyla ortaklık anlaşması imzaladı.

Serenas Turizm

profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ulusal ve uluslararası platformda her türlü toplantı organizasyonu hizmeti vermektedir.

Frame

hizmet verdiği kuruluş ve firmalara entegre çözümler üreterek tasarım, multimedya, video prodüksiyon, ve yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir.

Medyas

bilgi, tecrübe ve yaratıcı düşünceyi birleştiren hizmet anlayışı ile kalıcı ve etkili basın ve halkla ilişkiler danışmanlığı hizmeti sunmaktadır..

Adors

"A Grubu Seyahat Acentası" ve IATA üyesi olarak ulusal ve uluslararası tüm havayolları uçak bilet rezervasyon ve otel rezervasyon hizmeti sunmaktadır.

GL Türkiye

Congresium’un “mükemmel” ve “devasa” kavramlarını buluşturan mimari estetiği, daha ilk bakışta gözünüzü alacak ve yeni projelerinizle gelecek planlarınızın başlangıcı olacaktır.
Seed,modern mimarisi, eşsiz panoramik Boğaz manzarası ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe ev sahipliği yaparak, kurulu olduğu 1.700 m2’lik alanda, seçkin kurum ve markalara hizmet vererek, etkinliklerinize farklı konseptlerde çözümler sunmaktadır.